O firmie - FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Idź do spisu treści

Menu główne:

O firmie


 Jesteśmy firmą rodzinną wykonujemy małe i średnie zlecenia w zakresie usług remontowo-budowlanych. Kompleksowe przebudowy domów, mieszkań, remonty generalne oraz prace podwykonawcze w budownictwie wielorodzinnym.
Nasza firma cieszy się uznaniem na warszawskim rynku. Od 2007 roku stale współpracujemy z jedna z przodujących firm deweloperskich w Polsce firmą Arche. Jesteśmy dumni z zadowolenia naszych klientów!
Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo i sprawnie organizacyjnie, zgodnie ze sztuką budowlaną. Dokonujemy oględzin i pomiarów, podpowiadamy najlepsze rozwiązania funkcjonalne i techniczne. Współpracujemy z profesjonalnymi konstruktorami i projektantami wnętrz.  Prace wykonywane są przez osoby posiadające odpowiednia wiedzę doświadczenie oraz kwalifikacje, przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zapewniamy transport materiałów a także możliwości uzyskania rabatu przy ich zakupie u pośredników zewnętrznych.  Możemy zapewnić, że nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, dobierana indywidualnie zależnie od specyfiki zakresu i rodzaju zleconych prac.
Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które jak najszybciej odpowiemy.

                           
                     
Zachęcam do skorzystania z naszej oferty, Wacław Kipa


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego